В організації найбільшої хакерської атаки звинуватили росіян

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1336

Як заявив директор компанії Highloadlab, що спеціалізується на відображенні DDoS-атак, атака на сервери Spamhaus була ініційована російськими хакерами. Олександр Лямін зазначив, що раніше його компанія вже зустрічалася з технологією DNS-підсилення - росіяни використовували її, щоб боротися з ресурсами інтернет-шахраїв та сайтами, які пропагують наркотики і порнографію. Варто відзначити, що і компанія Spamhaus, а також CloudFlare, що брала участь у відбитті атаки, наголошують - найбільша в історії інтернету DDoS-атака теж включала в себе запити по технології DNS-підсилення.

За словами Ляміна, пік атак на Spamhaus спостерігався днем ​​(за московським часом). Про участь росіян у масштабній кібератаці заявляє також Свен Олаф Кампхуіс, представник Cyberbunker. У своєму інтерв'ю для видання Росії Сьогодні він зазначив, що Spamhaus безпричинно повісила на росіян і китайців ярлики спамерів і кібершахраїв. Невдоволення подібними висловлюваннями і спонукало ряд інтернет-користувачів організувати «покарання» Spamhaus. Варто відзначити, що і сама Spamhaus вказує на Росію та Східну Європу, але при цьому організатором називає не абстрактні «активістів», а конкретно компанію Cyberbunker.

Як повідомляє The New York Times, владою Нідерландів і ряду інших країн вже ведеться розслідування щодо Свена Олафа Кампхуіса. Втім, офіційних звинувачень представнику Cyberbunker поки не пред'являли. Названу найпотужнішою в історії інтернету атаку зафіксовано 27 березня поточного року. Компанія Spamhaus, що опинилася в центрі уваги хакерів, заявила - потужність хвилі запитів, адресованих на сервера, склала більше 300 гігабіт, у той час як атака в 50 гігабіт здатна запросто зупинити роботу мережевої інфраструктури, наприклад, великої фінансової компанії.

Повідомлялося також, що атака сповільнила швидкодію і на інших ділянках глобальної мережі, але фахівці заявили, що функціонування інтернету порушено не було. Компанія Spamhaus працює в сегменті боротьби зі спамом і спеціалізується на створенні спам-фільтрів. Настільки потужну атаку представники Spamhaus пов'язують з внесенням у фільтри Cyberbunker - провайдера в Голландії, яка розміщує на своїх серверах практично будь-які ресурси, крім, сайтів екстремістського толку і дитячої порнографії.

Друзі сайту: ви можете придбати гаражні ворота Івано-Франківськ за низькими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора