Відправляй повідомлення «зі своєї кишені»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 939

Однією з останніх новин Mail.ru було повідомлення про випуск програми своєї пошти до мобільників. Завдяки цьому додатку, bada 2.0 (операційна система) надає можливість користувачам різних смартфонів фірми Samsung, перевіряти пошту і, при бажанні, відправляти різні повідомлення «з кишені».

У той же час він має можливість залишатися в колі близьких, друзів і знайомих. Особливо це стосується таких моделей як Samsung Wave і Samsung Wave M.

Mail.ru зробило новий додаток з високою функціональністю. Сервіс простий. Він робить можливим не тільки перевіряти пошту і відправляти повідомлення, але і записувати їх за ступенем важливості. Також можна відправляти файли різних форматів з адресної книги пошти Майл.

Примітно, що нове поштове додаток створено синхронно з веб-версією та іншими клієнтами пошти. Це зробило можливим розносити інформацію по папках: чернетки, отримані, відправлені, прочитані і непрочитані і багато інших папки. За твердженнями експертів, однією з трьох, найбільш привабливих для росіян, є операційна система Samsung bada. Тому, переоцінити необхідність новинки неможливо.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора