Apple запатентувала нову технологію захисту від спаму

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1029

У скарбнички компанії Apple з'явилося ще одне патентне свідоцтво . Предметом нового документа стала автоматизована система управління тимчасовими адресами поштових скриньок , що дозволяє користувачеві уникнути попадання в пошту рекламної кореспонденції . Крім цього , з'явиться можливість відстежити витік e - mail - адрес спамерам .

Інформацію оприлюднило агентство AppleInsider . У патентній заявці йдеться , що створювана фахівцями Apple система передбачає автоматичне створення для окремих контактів персональних поштових адрес , а також можливість управління ними , закриття , якщо в цьому з'явиться необхідність. Поштова кореспонденція при цьому буде перенаправлено на головний поштову скриньку користувача . Система дозволяє , спираючись на контекстну інформацію , розпізнати при формуванні відповіді на поштове повідомлення , через яку адресу необхідно відправити лист , не розкриваючи інформації про основний акаунті користувача .

Завдяки новій системі стає можливим відстеження джерел витоків і виявлення контакту , використовуваного для передачі спамерам поштової адреси. Патент містить опис декількох прикладів застосування поштової системи . Вона може використовуватися у форматі розширення для веб -браузера, програми для сервера , інтернет-сервісу , поштового клієнта для настільних ПК і мобільних апаратів.

Про те , коли сервіс буде запущений на практиці , в компанії Apple поки не уточнюють. Слід зазначити , в минулому році відсоток небажаної розсилки в світовому поштовому трафіку скоротився на 2,5 пункту порівняно з підсумками , отриманими роком раніше , і зафіксувався на позначці в 69,6 % , кажуть представники «Лабораторії Касперського». За словами експертів , зміст легальної реклами в спамерських розсилках в минулому році знизилося , разом з цим збільшилася кількість зловредів і шахрайських меседжів , сірих розсилок.

Друзі сайту: вам може знадобитися професійний диктор для запису голосу у рекламній продукції!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора