Плюси і мінуси пластикових вікон. Як вибрати правильні вікна?

  • Переглядів: 769

Коли справа доходить до вибору вікон, вікна ПВХ (також відомий як металопластикові вікна) виходять як найпопулярніший варіант на сучасному ринку. Проте, багатьом людям важко вибрати найкращі продукти для «скління» своїх будинків. У цій статті ми збираємося копнути глибше в цю тему, щоб допомогти вам зробити усвідомлений вибір.

Переваги

Вікна ПВХ забезпечують повну герметичність. Вони володіють прекрасними теплоізоляційними і звукоізоляційні властивості. Як стверджують виробники, вікна ПВХ абсолютно безпечні для вашого здоров'я, так як вони виробляються зі спеціального екологічно чистого пластика. Для захисту від комах можна купити москітну сітку на пластикове вікно.

До речі, ви можете купить окна на https://viknaroff.com/ відмінної якості за найнижчими цінами на ринку.

Вікна ПВХ можуть бути практично будь-якої форми, розміру і кольору. Вони можуть мати різні механізми відкривання, наприклад нахилу або ковзання. Вікна ПВХ дуже міцні і можуть протистояти будь-яких атмосферних впливів, тому термін їх служби може досягати трьох, чотирьох або навіть п'яти десятиліть. ПВХ вікна не вимагають особливого догляду, їх не потрібно фарбувати щороку.

Колір рами може бути також різноманітним, включаючи різні текстури каменю або дерева.

Пластикові вікна відмінно поєднуються з різними видами жалюзі, такими як рулонні штори або римські штори, а також з будь-якими іншими видами віконного декору.

Недоліки

Точність і якість монтажних робіт дуже впливають на теплоізоляційні властивості вікна. Один недолік металопластикових вікон полягає в тому, що вони герметичні. Виробники дерев'яних вікон стверджують, що дерев'яні рами мають мікропори, що дозволяють свіжому повітрю циркулювати. Як то кажуть, це головна перевага дерев'яних вікон. Будь-яка вітальня потребує регулярного провітрювання з метою підтримки здорового мікроклімату всередині будівлі.

Як вибрати правильні вікна?

Перш за все, ви повинні замовити вікна тільки у надійної компанії з фахівцями, які мають досвід в установці металопластикових конструкцій. Компанія, яка тільки з'явилася на ринку, безумовно, пропонує знижені ціни, однак ви повинні бути обережні з їх недосвідченими фахівцями. Також слід звернути увагу на металевий профіль, що підвищує стійкість до тиску і додає жорсткості всієї віконної конструкції.

Товщина профілю також важлива для великих вікон. Крім того, він повинен бути виготовлений з оцинкованої сталі. Товщина профілю прямо пропорційна розміру вікна. Сильні вітри, особливо на верхніх поверхах, можуть спотворити тонкі профілі. Полегшені профілі зазвичай використовуються для скління балконів.

Віконна фурнітура (ручки, петлі і засувки) повинні бути найкращої якості. Це безглуздо, економити гроші на ці речі, хоча вони можуть здатися неважливими на перший погляд. Ви повинні завжди вибирати кращі варіанти, щоб зробити ваші вікна надійними та ефективними.

Склопакет - це найважливіша частина всієї конструкції ПВХ. Потрійний склопакет (т. Е. Вікна з двома повітряними камерами між стеклами) зазвичай встановлюються в районах з суворим кліматом. Ці конструкції відмінно забезпечать комфорт в ваших кімнати як днем, так і вночі. У районах з м'яким кліматом, люди зазвичай вважають за краще встановлювати вікна з подвійним склінням (т. Е. З однієї повітряної камерою між стеклами). Пам'ятайте, що ви купуєте вікна, які будуть служити вам протягом десятиліть, тому скорочення витрат-це не обговорюється!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора