Пластикова карта в Google Wallet

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1003

Android Police - це ресурс, який отримав право розпоряджатися скріншотами для мобільного додатку Google Wallet. Цей ресурс повідомив, що дуже скоро компанія Google випустить пластикові картки, які доповнять такий сервіс, як «Гаманець Google».

Цю картку можна буде використовувати при здійсненні всіляких покупок в різних магазинах, які приймають пластикові карти. Вона може використовуватися як в якості дебетової, так і в якості кредитної карти. Картка буде вказана за замовчуванням, тобто на Вашому смартфоні можна буде вказати реквізити справжньою картки і при купівлі будь-якого товару будуть відніматися реальні гроші. Поміняти цю картку можна буде в будь-який момент, просто увійшовши в додаток на своєму смартфоні.

Ви можете безкоштовно разместить объявление на сайті bycommer.com для того, щоб його побачили безліч людей і потенційних клієнтів!

Плюс цього нововведення такий, що власник такої віртуальної карти може не брати всі свої пластикові карти, а просто заходити в додаток і вибирати потрібну картку.

Google надає цілодобову захист від шахраїв, так що за втрату або злом даних можна не переживати.

Власники цієї картки зможуть поповнювати рахунок інших користувачів, поповнювати свої грошові кошти та інше, але це поки не скоро.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора