Переваги використання енергометра

- Переглядів: 658
Енергометри - це пристрої, які ще не достатньо ввійшли у звичний побут пересічних громадян, проте з кожним роком вони стають все популярнішими. І ми постараємося зараз пояснити чому.
Переваги використання енергометрів:
- вимір сили струму
- вимір вартості енерговитрат вибраного пристрою
- вимір поточного напруги
- енергометр відображає поточну напругуа і струм в мережі, що дозволить убезпечити електроприлади і проводку.
Прилад призначений для вимірювання та контролю споживання електроенергії. Енергометр підключається до мережі, до самого пристрою підключається енергоспоживаючий прилад. На дисплеї енергометра буде відображатися напруга, струм і потужність, кількість спожитих кіловат і інші інформаційні дані.
Між іншим, тут ви можете придбати якісний та сучасний енергометр за найкращими цінами просто зараз!
Енергометр дозволить дізнатися і розрахувати вартість використання електроприладами. Можливо, що пристрій споживає мало і його можна використовувати скільки завгодно і це не відбитися на бюджеті. Або, навпаки, рідше використовувати той чи інший прилад і заощадити на цьому. Лічильник споживаної електроенергії - вельми корисна покупка, яка допоможе оцінити енергоспоживання різних приладів в грошах і в кіловат-годинах.
Енергометр - відмінне рішення для приміщень, що орендуються, де немає можливості встановити лічильник електроенергії. Так само ви можете використовувати його для того, що б визначити потужність пристроїв і зрозуміти, чи не обманює вас виробник пристрою.
Увага! Не перевищуйте максимально допустиму потужність підключеного навантаження! Лічильник призначений тільки для роботи в мережі 220-230 В, 50 Гц Максимальна потужність підключеного навантаження 3,5 Квт (16А) Експлуатація лічильника електроенергії дозволена тільки в сухих і опалювальних приміщеннях Завжди дотримуйтесь заходів безпеки при підключенні електроприладів
Приклади використання:
- контроль напруги в мережі
- перевірка заявленої на упаковці потужності
- для вимірювання потужності приладів, щоб розрахувати навантаження на мережу
- підрахунок витрат на використання конкретного приладу (наприклад за опалення)
- контроль спрацьовування автоматичних вимикачів