Переваги риболовлі на платних водоймах

  • Переглядів: 298

За своє життя мені доводилося рибалити в багатьох місцях, як в диких умовах, так і на платних базах. У цій статті я описав суто власні спостереження і висновки. Відзначивши переваги рибальських баз, я виділив кілька моментів, про які ви повинні знати, при виборі місця риболовлі:

1) Основна перевага платних баз https://fishergo.com.ua/bazy-otdykha.html - близьке розташування до міста. Якщо ви їздите на рибалку на особистому автомобілі, плюсами для вас будуть: низький витрата бензину, мінімальне навантаження на автомобіль, адже дороги найчастіше в хорошому стані. Ваш улов доїде до будинку в цілості й схоронності, тому що їхати не доведеться довго. Якщо у вас є права, але немає авто, то можна дістатися до бази, скориставшись каршерінгом (оренда автомобіля), наприклад: Anytime. Ціна на таку послугу не буде сильно високою і ви будете незалежні від громадського транспорту.

2) Сервіс на таких озерах зазвичай на висоті. Можна придбати додаткову наживку або підгодовування у адміністратора, а також взяти в оренду човен або вудку. Нещодавно побував на одному з платників мого регіону, забув заготовити дров, щоб посмажити шашлик, але адміністратор допоміг мені з цим питанням.

3) Чистота і комфорт. Адміністрація чистить берег і воду від сміття, що благотворно позначається на відпочинку. Зручно, що на таку риболовлю необов'язково брати багато речей. На території зазвичай передбачені елементарні умови: туалет, навіс або альтанка з лавками, мангал та інше.

4) Тиша і затишок. Найчастіше, прибувши на дику рибалку, зустрічаються неадекватні п'яні сусіди, які тільки і їхали туди, щоб випити і послухати гучну музику. Напевно у вас були випадки, коли подібні компанії дратували, не давали порибалити, лякаючи всю рибу в окрузі. На платних базах, все-таки, приїжджають саме рибалки половити рибу, а не на розважатися всю ніч.

5) Ловля риби в період заборони (під час нересту). На багатьох платних озерах дозволяють ловити рибу в період нересту, так як вони розводять мальків в окремих басейнах і регулярно зарибнюють озеро.

6) Можна поставити бронь на певне місце, де вам більше подобається ловити і ви будете впевнені, що його не займуть.

Незважаючи на те, що їздити на риболовлю дикуном більш романтично, не факт, що ви приїдете додому з уловом і відпочив.

Раніше я ставився негативно до факту риболовлі на платниках, поки не знайшов гідні, порахував витрати і вони, як не дивно, виявилися практично однаковими з дикої риболовлею. Іноді не завадить культурно порибалити. Вибір, звичайно ж, залишається за вами, але якщо ви ще не бували на такій риболовлі, я вам рекомендую, залишитеся задоволеними.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора