Останнє оновлення від МейлРу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 940

Компанія-гігант Mail.Ru Group запускає новий сервіс, яким зможуть користуватися веб-майстри в своїй роботі. Тепер в пошуковій машині Мейл.ру додалося ще один додаток - інструмент для веб-майстра, назва відповідне "webmaster. mail. ru ".

Поки що даний апплет функціонує в режимі бета-версії продукту. А це робить можливим спостерігати за змінами позицій сайту і контролювати всі статистичні дані про своїх веб-сторінках. Однією з найголовніших можливостей додатка стала можливість дізнатися, хто ставить лінковки на сторінки конкретного сайту, або по яких запитах користувачі переходять на ваші веб-сторінки.

Також можна бути в курсі того, які сторінки були завантажені на жорсткі диски або піддані процедурі індексації і які саме сторінки пошук Мейл.Ру порахував слушними, і які при цьому вводилися пошукові запити.

Ну і нарешті, останнє - це список сторінок, які знаходяться на вершині релевантного списку з якихось певних запитах. Керівник пошукового сервісу Мейл.ру Калінін Андрій сказав, що була додана інформація про середньому показнику рівня задоволеності користувача.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора