Основні помилки монтажу кондиціонерів

  • Переглядів: 518

Як показує практика, через похибки, допущені при підборі і монтажі кондиціонерів, достроково виходять з ладу більше половини цих пристроїв. Установка кондиціонерів повинна проводитися тільки фахівцями, мають необхідну кваліфікацію. Адже сучасне кліматичне обладнання проводиться безліччю компаній, і у кожної системи свої технічні особливості, які потрібно обов'язково враховувати при її монтажі.

До того ж, неправильна установка кондиціонерів знижує їх експлуатаційні можливості - ускладнює рух повітря, його охолодження і нагрівання, не кажучи вже про очищення і дезінфекцію. Тому монтаж кондиціонерів від http://www.termo-pro.ru повинен здійснюватися із застосуванням певних знань і умінь, а також спеціалізованих інструментів і матеріалів.

Давайте розберемо найбільш часто поширені помилки, а також і особливості, які необхідно враховувати при установці кондиціонера.

Неправильно підібрана продуктивність кондиціонера. Чим вище продуктивність (потужність) кондиціонера, тим він дорожчий. Часто Замовники, бажаючи заощадити, вибирають кондиціонер невідповідний приміщенню, в результаті влітку кондиціонер не справляється з теплонадлишки приміщення, працює на знос і швидко виходить з ладу.

Установка кондиціонера після завершення оздоблювальних робіт. Дуже часто при виконанні оздоблювальних робіт багато уваги приділяється вибору оздоблювальних матеріалів, при цьому забувають про необхідність створення комфортних умов для життя. Про кондиціонери або вентиляції згадують лише після проведення ремонту. У цьому випадку доводиться прокладати всі комунікації прямо по стіні, закриваючи їх спеціальними коробами, що аж ніяк не додає краси вашому новому інтер'єру. Щоб такого не відбувалося, радимо вам заздалегідь передбачити місце розташування кондиціонерів і встановити його під час проведення ремонту. Тоді всі труби і проводка будуть вмонтовані в стіну, а ваш інтер'єр буде довго радувати вас своєю витонченістю.

Установка зовнішніх блоків. З цілком зрозумілих причин замовники хочуть прибрати зовнішні блоки якнайдалі від вікна, забуваючи, що бувають моменти, коли його потрібно ремонтувати. Якщо ваш офіс або квартира знаходяться занадто високо, бажано, щоб вентилі зовнішніх блоків були в межах досяжності ремонтної бригади. В іншому випадку доведеться викликати альпініста або автовишку що коштує дорого.

Установка зовнішніх блоків на стінах приміщень, зроблених з панелей типу "сендвіч" (жесть, арматура і теплоізоляція); установка на дахах будинків з металевою крівлею (гофрліст, металочерепиця). В даному випадку, якщо не вжити спеціальних заходів, можлива сильна вібрація і збільшення шуму зовнішнього блоку. Тому необхідно планувати спеціальну конструкцію зі спеціальними підставками і віброізоляторами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора