Операційна система для телевізорів від Alibaba

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1167

У Китаї, корпорація Alibaba Group, відомий гігант у сфері електроніки, вирішила надати ОС для сет-топ-боксів і Смарт-ТВ, повідомляє нам кореспондент Mediasat. За словами розробників, дана послуга дозволить користувачам використовувати цифровий контент, обмінюватися їм за допомогою мобільних телефонів, плюс до цього буде доступна функція покупок і оплати рахунків. Головна відмінність даної ОС - це інтерфейс який налаштований під зручну роботу з телевізором, саме ця відмінність виділяє Smart TV OS серед інших операційних систем.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна та зручна мягкая мебель Киев, яку ви можете купити за доступними цінами!

У розпорядженні користувачів будуть функції з управління телевізором із своїх гаджетів і телефонів, а так само передачі фалів з телефонів на екран ТБ. Так само розробці магазин для покупки подібних файлів (ігор, ФІДЕ, і тд.) Корпорація заявляє, що фірми Haier, Skyworth і Changhong вже погодилися на впровадження Smart TV OS у свою техніку.

А через кілька місяців, на ринку Китаю можна буде побачити Wasu Rainbow - сет-топ-бокс який буде використовуватися для підключення ТВ до інтернету. Alibaba Group так само вкладає фінанси в різні галузі і займає все більше простору у всіх напрямках розвитку технологій. Завдяки цьому, їх прибуток зріс до 669 мільйонів доларів США, чистого доходу.

Що цікаво, зовсім нещодавно південнокорейська компанія LG викупила багатостраждальну операційну систему WebOS і заявила, що перетворить цю операційку на операційну систему для своїх телевізорів. Наразі інформації про продукти під операційною системою WebOS ще немає, проте цікаво буде подивитись на конкуренцію телевізійних операційок.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора