Огляд Honda CR-V - Двигуни, продуктивність і драйв

  • Переглядів: 234

Компанія Honda внесла ряд істотних змін в налаштування рульового управління і підвіски останньої моделі Honda CR-V, щоб поліпшити її характеристики на складних дорогах. В цілому, це в значній мірі успіх. Більш швидка рульова рейка означає меншу кількість поворотів від упору до упору, що надає CR-V більше реактивне і чуйне відчуття при проходженні поворотів.

В останньому СРВ Хонда ціна набагато приємніше і більше уваги приділяється якості їзди, тому підвіска стала набагато м'якше, ніж раніше. Завдяки цьому CR-V значно краще поглинає нерівності дороги, підвищуючи комфорт для пасажирів. І хоча компроміс полягає в збільшенні крену кузова в поворотах, багато потенційних власників будуть раді піти на цей компроміс.

Результатом кількох поліпшень в автомобілі стало те, що CR-V пропонує більше задоволення від водіння і комфортніший, ніж раніше, з високим рівнем вишуканості, низьким рівнем шуму і плавністю ходу. Місце водія також пропонує відмінний огляд, і хоча CR-V не є захоплюючим автомобілем для водіння, він невимогливий, що буде великим плюсом для багатьох власників.

Двигуни, розгін 0-60 і максимальна швидкість

Протягом двох років ви могли купити CR-V з турбонаддувом 1.5 VTEC у хетчбека Civic, де він виявився вельми потужним і ефективним. В CR-V проблема в тому, що у нього набагато більше роботи, щоб тягнути більш великий і важкий автомобіль, і в результаті він проводить більше часу на більш високих оборотах. У нього є потужність і крутний момент, щоб дати пристойне прискорення, але для цього потрібно досить сильно навантажувати двигун. Модель з приводом на два колеса з ручним керуванням може розганятися від 0 до 100 км / год за 9,3 секунди і досягати 130 миль на годину, а версія з повним приводом - 9,8 секунди і 129 миль на годину відповідно.

Додаткова потужність і крутний момент, які поставляються з автоматичною коробкою передач CVT, тут вітаються і в багатьох відносинах краще, ніж ручна коробка передач через її більш розслабленої роботи. Вимога максимального прискорення може викликати типовий дрон з варіатором, оскільки двигун залишається на високих оборотах протягом тривалого періоду. Але при стриманому управлінні він плавний і вишуканий. Модель з повнопривідним варіатором розганяється від 0 до 100 км / год за 10,0 секунд і може досягати 124 миль на годину.

CR-V Hybrid має зовсім іншу настройку, в ньому використовується 2,0-літровий бензиновий двигун і електродвигун, який також діє як коробка передач. В результаті Hybrid є найдосконалішою моделлю в лінійці з плавним і безшумною роботою і плавним перемиканням між режимами потужності. На низьких швидкостях CR-V Hybrid може працювати тільки від електроенергії, в той час як на автостраді електродвигун підключається, щоб забезпечити додаткове прискорення при обгоні.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора