Офіційна газета американського уряду використовує в своєму документообігу дискети

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 871

Вісник американського уряду , видання The Federal Register , у своїй роботі використовує 3,5 -дюймові дискети. Про це повідомляє The New York Times , посилаючись на внутрішні джерела . За даними газети , на дискетах до редакції приходять статті , які необхідні публікувати в The Federal Register . Основними матеріалами видання є документи , бюлетені та звіти , складені федеральними службами Америки. Флоппі -накопичувачі в редакцію урядової вісника доставляють кур'єри.

При цьому джерело новини говорить , що не всі агентства використовують їх для своєї кореспонденції . Які саме служби користуються застарілими носіями , не повідомляється. The New York Times зазначає, що для використання дискет редакцію The Federal Register є свої причини. Так , в статуті видання вказується , що вони не приймають матеріали на картах пам'яті або флешках , тільки на компакт -дисках і дискетах. Крім того , матеріал повинен дублюватися і в « паперовому » варіанті , з підписом відповідальної чиновника.

Використовувати цифровий підпис газета поки не може , оскільки не всі установи перейшли на сучасну система електронної кореспонденції . Купити арматуру , металопрокат новий і б / у , зварні балки , профільні сталеві труби і т.д. ви можете ось тут , на нашому порталі. Ми пропонуємо металеві та сталеві вироби від заслуговують довіри виробників.

Друзі сайту: ви можете напечать каталог продукции вашої компанії за цілком доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора