«Однокласники» зроблять смайли безкоштовними

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2080

Як повідомляє видання "Известия", одна з найбільших соціальних мереж Рунета "Однокласники" зробить використання смайлів безкоштовним. Газета посилається на Іллю Широкова, що представляє холдинг Mail.Ru Group. Керівництво мережі прийшло до висновку, що рішення ввести плату за використання смайлів виявилося помилковим - цей сервіс "Однокласників" виявився неприбутковим.

 

Відзначимо, що на початку поточного року соціальна мережа вже пробувала зробити смайли відкритими, але тоді спроба привела до несподіваних наслідків. Користувачі стали застосовувати смайли в таких кількостях, що стали виникати зависання інтерфейсу. За словами Широкова, це сталося тому, що смайлики не кеширується інтернет-оглядачами. В даний час "Однокласники" знову готуються відкрити безкоштовний доступ до смайлів - вже ведуться роботи над інтерфейсом вибору і додавання. Крім того, вже створено спеціальний сервіс, який дозволить замінити смайл-арти (картинки, створювані з смайликів).

Варто відзначити, що крім смайликів, соціальна мережа надає ряд інших платних сервісів, наприклад, режим невидимості або можливість поставити більш високі оцінки до фото. У період з 2008 по 2010 рік "Однокласники" навіть брали плату за реєстрацію. На сьогоднішній день, "Однокласники" - один з найбільш популярних сайтів російськомовного сегменту інтернету. Щодня соціальну мережу відвідують понад 34 млн. чоловік. Треба сказати, що левова частка прибутку проекту формується саме за рахунок роботи платних сервісів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора