Новий смартфон від Highscreen - Alpha R

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1427

В останні роки (коли розвиток отримали смартфони з великим дисплеєм і операційною системою Android) на ринку з'явилося безліч компаній, багато з яких «наші», виробляють та продають смартфони / телефони / планшети. Однією з таких компаній є і Highscreen, яка випускає якісні смартфони з хорошими технічними характеристиками і цінами нижче, ніж у іменитих брендів на кшталт Samsung, LG, Sony, HTC і т.д.

Отже, зустрічайте новинку - Highscreen Альфа R. Це смартфон, оснащений 5-дюймовим дисплеєм з високим (FullHD) дозволом, при цьому виконаний він за технологією Один келих рішення (коли між захисним склом і безпосередньо дисплеєм відсутня повітряний прошарок, що позитивно позначається на якості зображення). Інші характеристики, якщо вже не вражають, то вже точно не посередні - Alpha R працює на чотирьохядерному процесорі від MediaTek, тактова частота якого - 1,5 гігагерца.

Оперативної пам'яті доступно близько гігабайти - повинно вистачити для будь-яких додатків і іграшок. Кількість вбудованої пам'яті невелике - всього-лише 4 гігабайти (крім цього є слот для карт пам'яті). Основна камера на 8 мегапікселів, фронтальна ж - на 2, що дуже приємно (адже навіть багато флагмани мають 0,3-1,3 мегапікселя). Найцікавіше - вартість пристрою буде на рівні 12-13 тисяч рублів. Інформації про те, які ціни будуть в Україні наразі немає, проте можна допустити, що приблизно такі самі.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити portrait paintings.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора