Новий Kaspersky Internet Security доступний для всіх пристроїв

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1224

Зараз, практично у будь-якого активного користувача є, як мінімум, кілька пристроїв, які забезпечують вихід в мережу. Наприклад, стандартний набір - домашній комп'ютер, планшет (для поїздок, зручного перегляду фільмів і читання в дорозі), робочий комп'ютер (або ноутбук), а також смартфон (з якого теж часто проглядається пошта або який-небудь контент в інтернеті). Тому, для захисту всіх цих пристроїв (які, при тому, працюють на різних операційних системах) потрібен захист (адже втрата особистих файлів і документів - жахлива подія для будь-якої людини).

 Рішення для подібних людей, яких більшість, придумала лабораторія Касперського. Нова версія антивіруса під назвою Kaspersky Internet Security, буде для всіх можливих пристроїв (комп'ютерів на MAC OS, Windows, мобільних пристроїв під управлінням Android, iOS, в перспективі і Windows Phone). Вартість залежить від кількості пристроїв (тип пристрою - неважливий), ви можете купити, наприклад, захист для 3 гаджетів за 2 000 рублів, поставити її на смартфон, планшет і ноутбук, а в разі необхідності - прибрати з ноутбука і поставити на ПК.

Ось такі "гнучкі" функції радують безмірно. Адже заплативши невелику суму за рік можна бути впевненим у захисті особистої інформації. 5 пристроїв (що досить, практично для будь-якого сучасної людини), обійдеться вам в, майже що, 4 000 рублів за рік. Особливу увагу і більшу частину ресурсів лабораторія Касперського приділила, природно, персональним комп'ютерам, для яких продовжують придумувати все нові шкідливі програми, здатні завдати значної шкоди особистим даними.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісне производство и изготовление голограмм від компанії Киевголография, виробничі потужності якої дозволяють виготовити велику кількість голограм за стислий термін!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора