Новинки від Google для рекламодавців

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1003

Компанія Google не відстає від часу. Знаючи, що інформація отримується споживачами по багатоканальній схемі, розробники впроваджують нову опцію для рекламодавців, під назву «розширені кампанії». Вона полегшить процес відстеження та управління рекламою в AdWords.

У такої опції є перевага для працівників рекламних відділів - вони самі координують запити за ключовими словами, беручи до уваги місцезнаходження користувача, конкретний час і вигляд пристрою, з якого надійшов запит.

Маркетологам тепер не доведеться створювати рекламні пропозиції для різного виду пристроїв. За допомогою такої опції кампанія налаштовується та тексти показуються з додатковими посиланнями. Наприклад, при надходженні запиту зі смартфона або комунікатора на першому місці буде показана контактна інформація за запитом (адреса, телефон і т.д.), а при запитах зі стаціонарних комп'ютерів і ноутбуків також будуть доступні і інтернет магазини, щоб у користувачів відразу була можливість не лише переглянути, а й оформити замовлення на потрібну річ. Висновок подібної інформації буде заснований на конкретному місці і часу.

Ще один позитивний момент - це висновок звітності з AdWords. У звітності будуть міститися дані з кількості дзвінків, завантаженні різних додатків в якості конверсій. Цей факт може дещо полегшити працю співробітників, які займаються контекстною рекламою.

Наприклад, представник компанії РА ADLABS вважає, що така опція для розширених кампаній буде затребуваним інструментом для маркетологів будь-якого рівня і спрямування.

Повний доступ з'явиться в середині 2015 року, до цього вона доступна в якості доповнення.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора