Нові рішення «Google Analytics»

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 991

Починаючи працювати з системою Google Analytics, багато новачків стикаються з проблемою різноманітності сервісів. Їм доводиться одночасно мати справу з великою кількістю спеціалізованих веб-інструментів, налаштовувати фільтри, змінювати налаштування і вивчати звіти.

Вас може зацікавити що сообщают новости Крыма саме зараз, адже ця тема неабияк актуальна вже більше року!

В результаті новому користувачеві буває складно витягти потрібні відомості та статистичні дані. Щоб полегшити роботу новачків з системою, компанія розробники компанії Google розробили і впровадили новий сервіс під назвою «Google Analytics Solution Gallery». Дана «Галерея Рішень» вже включає в себе розширені сегменти, готові зведення і користувальницькі звіти.

За допомогою Гугл Аналітікс можна відмінно моніторити успішність не тільки сайтів, але і мобільних додатків.

Користувач, орієнтуючись на тематику свого бізнесу, може досить легко імпортувати все вищеперелічене в свій аккаунт, щоб отримати детальний звіт по веб-сайту за ключовими метрикам. Нове рішення допоможе відфільтрувати користувачам зайвий шум. Вони зможуть також спостерігати виключно ті показники, які дійсно мають значення для конкретного бізнесу. Для додавання в акаунт користувача готових рішень Google розробив нескладний алгоритм для новачків.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора