Нові мінімальні вимоги для Windows 8.1

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1072

Офіційно нова версія операційної системи Windows 8 ще не вийшла, але трапитися це має вже скоро (за попередніми даними - в кінці серпня, або ж початку вересня). Windows 8.1 в значній мірі краще, ніж 8 частина - Microsoft краще оптимізували операційну систему для роботи як з планшетами (включаючи такі з маленькою діагоналлю дисплея), так і з ноутбуками і десктопними комп'ютерами.

Повернули кнопку пуск, додали нові можливості кастомізації інтерфейсу, а також внесли інші зміни, в числі яких підтримка NFS, Miracast, а також Wi-Fi Direct, природно, були змінені і мінімальні вимоги до заліза для виробників комп'ютерів (чому тільки для виробників? Адже ніхто вам не заборонить ставити нову вінду на ноутбук з поганою камерою, або ж на десктоп без підтримки Bluetooth). Отже, виробникам, щоб офіційно встановити Windows 8.1 на свій пристрій (планшет, ноутбук, комп'ютер) необхідно буде оснастити пристрій наступним: мікрофоном і камерою (з хорошим розширенням), модуль Bluetooth, підтримка Trusted Platform Module (TPM) (це потрібно «встигнути» реалізувати до 2015 року).

Добре, що для установки операційної системи на свій особистий комп'ютер ніяких особливих вимог немає (природно, необхідний сучасний процесор і осудна кількість оперативної пам'яті, щоб робота з системою приносила вам радість і була швидкою, а не вилилася в болісні бої з лагами і різними «несумісностями »).


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора