Нове доменне ім'я Mailru

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 872

Mail.Ru Group тепер буде завойовувати іноземні ринки під новітнім доменним ім'ям my.com. Про дані зміни повідомив Дмитро Гришин, який є директором холдингу.

Друзі сайту: Вас може зацікавити швидка та якісна установка водосчетчиков, яку ви можете замовити у професіоналів із компанії "СтройУчетСервис". Ця установка потрібна для правильно зчитування використання води, газу чи світла у вашому помешканні та ведення відповідної звітності.

На сьогоднішній день кількість користувачів даного сервісу становить близько 90% аудиторії інтернету в Росії. Домігшись успіху, компанія не збирається здавати оберти і має намір розширити ринок користувачів. З цієї причини, вже протягом року тестуються різні проекти Mail.Ru за кордоном. Тепер настав час, коли всі дії знадобиться вести від єдиного імені. По тому і було вибрано нове, лаконічне, запам'ятовується для користувачів і глобальне ім'я - my.com.

Нововведення торкнулися не тільки імені. Пошта Mail.Ru перетворила інтерфейс, сервіс Гроші Mail.Ru запустили своє перше додаток для Аndroid і вихід банківських карт однойменної назви.

В даний момент посилання на сайт йде з заглушкою і написом, яка в перекладі означає - «Щось нове. Щось - цікаве. Щось твоє ». Користувачам, що побажали дізнатися коли відкриється my.com, необхідний адресу електронної пошти, на яку прийде лист з повідомленням.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора