Надувний човен з ПВХ: його основні переваги

  • Переглядів: 455

Без цього плавучого засобу неможлива ловля риби. Не маючи човна, не можна досягти найпотаємніших, недосяжних з прибережжя закутків будь-якої водойми. Не дарма в народі кажуть: «Човен для рибалки те саме, що кінь для вершника». Перш ніж придбати човен, доведеться дати відповідь на кілька питань.

Для чого необхідний надувний човен З ПВХ?

Ловити рибу неподалік від узбережжя, виконувати тривалі походи на веслах або на моторці, а може бути спускатися по нагірній річці? Треба визначитися з числом людей. Також варто подумати про збереження і перевезення плавучого засобу. Ну, і наявність грошових ресурсів також слід враховувати.

Вірне рішення буде спиратися на відповіді на дані питання.

Запити при виборі човна З ПВХ

Якого б зразка і виду ні була човен, вона зобов'язана відповідати найголовнішим умовам: повинна бути міцною при нахилі, вантажопідйомна, витривала на великому валу.

Необхідно пам'ятати, що комфорт оцінюється вище, ніж барвистість і вишуканість форм.

Якщо на човні треба їздити на озеро або річку, що знаходиться близько від житла, прекрасно підійде повітряна (надувна) човен.
Роблять подібні човни здебільшого з полівінілхлориду та з каучукової тканини. Всі ці речовини по своїх робочих, синтетичним параметрам різні і мають як переваги, так і недоліки.

Переваги і недоліки надувного човна з ПВХ

Полівінілхлорид - ламінований матеріал, штучна тканинна полотнина.

Переваги човна з ПВХ:
  1. не підкоряється гнилі;
  2. легкий;
  3. при випуску стики приварюються, а не наклеюються;
  4. сприйнятливий до впливу кислот, лугу, стирання.
Недоліки човна з ПВХ:
  1. слабка надійність;
  2. втрата пружності при знижених температурах;
  3. розтягування при підвищених температурах.

На що потрібно звернути увагу при покупці і після?

При покупці човна за даним посиланням https://lodka5.com.ua/lodki/ неодмінно потрібно загострити свою увагу на швах.

Вони бувають зварювальними та приклеєними.

Добротний шов - це відсутність не приклеєних частин (бульбашок, загинів). При вклейці камер (бортиків) в днище човна, стик також усюди зобов'язаний бути гладким на вигляд. На накачаному плавучому засобі дно не повинно містити загинів і нерівностей. На надувному човні встановлюються сидіння з фанери.

Після покупки човна спочатку необхідно випробувати її міцність на воді, дізнатися її норов.

Щоб переконатися, чи правильно накачані човен, треба натиснути на камеру вказівним пальцем: камера повинна бути трохи увігнутою всередину. Це природний стан заповненої човна.

Під гарячими сонячними променями повітря в камерах зігрівається і розширюється. Не варто забувати спостерігати за хорошим станом камер, б'ючи по них щілинами пальців.

Якщо клацання перестали бути приглушеними і лунають дзвінко - це головний сигнал, що негайно треба випустити трохи повітря, скинути зростаючий натиск.
Під гарячими сонячними променями повітря в камерах зігрівається і розширюється. Не варто забувати спостерігати за хорошим станом камер, б'ючи по них щілинами пальців.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора