На що звернути увагу при покупці камер відеоспостереження для вулиці?

  • Переглядів: 203


Про ефективність системи відеоспостереження можна говорити тоді, коли пристрої стеження встановлюються не тільки всередині, а й зовні будівлі. У цьому випадку внутрішні камери спостереження відповідають за збереження приватної власності, забезпечення безпеки. Вуличні відеокамери забезпечують контроль під'їзних шляхів, моніторинг господарських будівель і периметра. Устаткування для внутрішнього розміщення вже придбали? Тепер хочете дізнатися, як вибрати камеру відеоспостереження для вулиці? Ознайомтеся з представленою нижче інформацією! Вона познайомить вас з тонкощами систем зовнішнього спостереження, правилами їх організації, критеріями вибору обладнання.


Область експлуатації систем відеомоніторингу


Точкою відліку у виборі обладнання є складання плану СВ, в якому вказується тип об'єкту, її завдання. Якщо мова йде про приватний будинок, перевага віддається PTZ (Pan-tilt-zoom) камерам. Оптимальним кутом огляду для нього вважається 50 - 70 °, що приблизно дорівнює характеристикам людського ока.

Для контролю над прилеглою територією магазинів, офісів використовуються аналогові системи з портретною або середньо-наближеним кутом огляду (від 20 до 50 °). Представлений тип комплектів відеоспостереження на 4 камери для вулиці дозволяє передавати відразу три категорії сигналів - звук, відео, управління становищем записуючого пристрою.

Кут огляду для паркувальних зон, об'єктів промислового значення має бути набагато більше - від 60 до 100 °. Для таких об'єктів, як показує практика, купується кілька класичних корпусних камер hikvision ds-2ce16d0t-it5f, здатних виконати повне охоплення периметра без необхідності обертання.

Тип записуючих пристроїв

За форм-фактору всі сучасні пристрої стеження поділяються на поворотні, купольні, циліндричні. Останні в світі систем відеоконтролю вважаються класикою. Вони відповідають за забезпечення периметрального спостереження. Установка купольних камер відеоспостереження на вулиці надає можливість ведений панорамної зйомки - з кутом огляду від 180 до 360 °. До поворотним відеокамер звертаються, коли потрібен нагляд за кутовим ділянкою. Особливо ще й тому, що вони можуть самі реагувати на рух в кадрі і стежити за джерелом руху, якщо він зник за межами огляду об'єктива.

Технічні характеристики відеокамер

Переймаючись питанням, які камери відеоспостереження краще для вулиці, потрібно відштовхуватися від їх характеристик і функціональних можливостей. При цьому для кожної конкретної СВ записуючі пристрої потрібно підбирати індивідуально. При виборі відеокамери слід враховувати власні запити, цінові очікування, індивідуальні особливості об'єкта.

Роздільна здатність

Дана характеристика визначає якість зображення. Якщо потрібно переглядати невеликий простір перед під'їздом, то буде досить покупки комплекту відеоспостереження на 2 камери для вулиці з дозволом 1 - 1,2 Мп. Для огляду ділянки в 6 соток, розташованого на дачі, знадобиться 4 МП пристрою.

Захист від механічного впливу, пилу і вологи

Дана характеристика визначає рівень вразливості відеокамер. IP66 для більшості сьогодні вважається стандартом. Буквено-цифрова напис означає, що обладнання повністю захищене від пилу, стійка до сильних потоків. Також при купівлі комплекту відеоспостереження на 16 камер для вулиці ви можете звернути увагу на позначення IK. Воно передбачає захист пристрою від впливу до 1 джоуля при IK 01, а також захист до 20Дж (що еквівалентно силі удару предмета вагою 5 кг з висоти 40см) при IK10.

Світлочутливість

Дана характеристика визначає поріг чутливості до нестачі освітлення. Вибір IP камери відеоспостереження для вулиці в даному випадку передбачає врахування місця її розміщення, рівня освітленості підконтрольній території, наявність джерел додаткового світла. Рекомендується, щоб цей параметр був не менше 0,001 люкса.

Діапазон робочих температур

Дана характеристика визначає межі комфортних умов для роботи комплекту відеоспостереження для вулиці на 8 камер. Як правило, вони розташовуються від -45 ° С до + 50 ° С. В окремих випадках пристрої стеження поставляються з термокожухом, що забезпечують обігрів пристроїв стеження.

Інфрачервоне підсвічування

Дана характеристика визначає можливість ведення зйомки в нічний час. ІК освітлення людське око не сприймає, але воно відбивається від предметів (стін, парканів, дерев, людей). На виході виходить доступна для розуміння картинка.

Підводячи підсумок, можна сказати, що вибір вуличного пристрої стеження - складна і трудомістка захід. Щоб зробити його правильно, потрібні спеціалізовані знання. Полегшити собі життя можна звернувшись до фахівців спеціалізованої компанії.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора