Музичний сервіс «Яндекс.Музика» «обзавівся» новою функцією

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1319

 

Популярний музичний сервіс «Яндекс. Музика » тепер може імпортувати музичні композиції їх добірок-колекцій користувачів соціальної мережі « ВКонтакте ». Про це повідомляється в офіційному блозі сервісу. Щоб скопіювати треки користувачеві досить перейти на спецсторінку і приєднати до неї свій аккаунт «ВКонтакте». Як тільки буде проведена настільки проста маніпуляція «Яндекс. Музика » витягне з сторінки найменування всіх музичних композицій і зіставить їх з власним каталогом.

Такий «імпорт» не передбачає скачування файлів - якщо «Яндекс. Музика " не розпізнає в базі якусь композицію, то відповідно вона і не з'явиться у новоствореному плейлисті. Також слід зазначити, що при імпорті, назви пісень будуть піддаватися «чистці» - з них пропадуть приписки типу «сама кльова пісня», якими дуже часто не гребують користувачі «ВКонтакте». У подальшому користувач зможе самостійно розширювати музичну підбірку, додаючи в неї ті треки, які або «Яндекс. Музика » не змогла розпізнати, або які спочатку були заблоковані соцмережею.

Керівництво «Яндекс» підкреслює, що «ВКонтакте» - перша соцмережа, з якою почала працювати нова функція і в недалекому майбутньому цей список поповнять і інші соціальні мережі.

Нагадаємо, сервіс «Яндекс. Музика » використовує той факт, що в соціальній мережі "Вконтакте" нещодавно відбулося масове блокування музичних треків відомих зарубіжним виконавців через порушення авторських прав. Таким чином сервіси, які пропонують прослуховування музики стають дедалі популярнішими, пропонуючи заблоковані композиції легально.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора