Модний одяг для бажаючих виглядати жіночно

  • Переглядів: 655

Літо з його теплими днями і легкими одягом надає жінкам можливість показати переваги фігури. Однак, прихід осені вимагає більш теплих убрань, які можуть приховати витончену жіночну фігуру. Ці щільні джинси в сукупності з теплими светрами, кофтами, куртками і пальто при невмілому поводженні можуть з тендітній жінки зробити незграбну ляльку. Однак, не все так страшно. Існують способи навіть в холодні осінні, і навіть зимові дні підкреслити жіночність фігури. Почніть з того, що подивіться, що пропонують виробники одягу, як одягаються жінки вашого типу. Отже, про особливості вибору жіночого одягу в холодну пору року.

1. Тип статури. Без знання цього ви будете підходити до вибору одягу без чіткого розуміння, що вам треба. Пошукайте в Інтернеті. Там багато рекомендацій щодо визначення типу фігури і особливостей вибору одягу для кожного типу. Це допоможе сформувати гардероб, відповідний саме вам, особливостям вашої комплекції.

До речі, вас може зацікавити хороший магазин модной одежды для женщин mymoda.com.ua, в якому ви можете придбати якісний та стильний одяг швидко і вигідно.

2. Одяг повинен ідеально підходити фігурі. Справа не тільки в тому, щоб носити тільки свій розмір. Розмір заснований на усереднених даних, а фігура кожної жінки в деяких елементах може відрізнятися від усереднених параметрів. Ця невідповідність в грудях або плечах, на перший погляд не дуже помітне, псує фігуру. Якщо ви це бачите, а річ подобається, то віднесіть її на підгонку. Обраний наряд м'яко охопить фігуру, підкреслить її гідності. Ваше осіннє пальто або теплий костюм будуть не тільки комфортні, але і жіночні.

3. Нижня білизна. Воно формує вас і підходити до вибору треба виходячи з того, що верхній одяг не зможе виправити недоліки вибору бюстгальтера або трусиків. Безформний бюстгальтер або проступають крізь одяг трусики зведуть нанівець всі ваші зусилля бути привабливою, жіночною. Красиве, що моделює білизна не тільки сексуально, воно додасть вам правильну форму, допоможе підібрати одяг. Практично, саме нижню білизну формує ваше ставлення до себе.

4. Яскраві кольори. В осінні дні складно показати себе в легких тканинах. Можна спробувати інший варіант: яскраві, соковиті кольори. Не всім подобаються рожевий або червоний, то подумайте, як ви будете виглядати в смарагдовому фіолетовому або насиченому синьому пальті. Ці кольори не просто звернуть на вас увагу, вони, якщо добре обраний фасон, підкреслять вашу жіночність.

5. Коштовності, аксесуари, бантики, рюшечки. Це те, чим повинна вміти користуватися кожна жінка. В цьому простий шлях оживити свій себе. Не забувайте і про зачіску.

6. Взуття. Насправді це дуже важливий фактор у формуванні образу жінки. Вона повинна повністю відповідати одязі. Якщо цієї відповідності немає, то всі інші ваші зусилля будуть марними.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора