Microsoft випустить спеціальні Xbox One білого кольору для співробітників

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1173

Microsoft, не дивлячись на свою "агресивну" стратегію, коли для досягнення цілей не шкодує ніхто (так було, наприклад, з браузером NetScape, який Microsoft "нещадно" потопила, пробиваючи дорогу для свого дітища - Internet Explorer, який мав деякими перевагами і просто "зжер" конкурента, не давши шансу для порятунку). Однак про своїх співробітників компанія печеться дуже добре (зараз це одна з компаній, де працює велика кількість мільйонерів).

Так, будучи навіть звичайним співробітником ви отримаєте безліч привілеїв і різних бонусів, які допоможуть вам як у звичайній, так і в "комп'ютерної" життя (є різні програми від Microsoft, які покликані забезпечити працівників компанії різними гаджетами і програмним забезпеченням дешевше - так би мовити бонус за роботу на IT-гіганта). До речі, скоро має вийти оновлення для віндовс 8, яке "поверне" кнопку пуск. Незабаром виходить консоль наступного покоління під назвою Xbox One, і компанія зробить спеціальну версію приставки для співробітників. На жаль, ціна буде колишньою (швидше за все, можливо її знизять ближче до початку продажів).

Відрізняється від звичайної версії "спеціальна" Xbox One білим кольором (який виглядає набагато крутіше чорного), а також написом "Я її зробив", яка буде викарбувана на кожній консолі. Раніше Microsoft радувала своїх співробітників планшетами Surface на Windows RT, віддаючи їх майже даром для всіх бажаючих (але тут ситуація інша - даний пристрій просто не користувалося попитом у споживачів, Xbox ж таких проблем випробовувати явно не буде). Але є і ще один приємний момент - співробітникам буде "подарований" контролер Kinect, який буде використовуватися в багатьох іграх для Xbox One.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора