Майкрософт надав перевагу Яндексу, а не Bingу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 983

Зовсім недавно всесвітньо відома корпорація Майкрософт стала співпрацювати з Яндексом в плані пошуку по дефолту на базі смартфонів Windows Phone 8, продаваних і використовуються на території Росії СНД. Першими таку можливість надаватимуть давно відомі громадськості мобільні пристрої Нокіа люміан 920 і люміан 820, а далі вибір спіткає і HTC 8X / 8S, а також мобільні пристрої під брендом Самсунг.

Ви можете придбати якісні платья дешево оптом за вигідними цінами!

Таким чином пошукову фразу можна буде без зусиль знайти, використовуючи старий знайомий і зручний всім росіянам Яндекс. Як відомо, причинами такої довіри до Яндекс пошуку стали величезна популярність на просторах Російської Федерації і країн СНД, а також непідробна впізнаваність сервісу серед громадян.

Своя власна пошукова система Bing залишилася незадіяною. Ні для кого не секрет, що російською пошуковому ринку з давніх часів лідирує пошукова система Яндекс з її обширними сервісами та послугами. Керівництво компанії Майкрософт, слідуючи здоровому глузду і радам маркетологів, із задоволенням почала роботу з пошуковим лідером. Майкрософт на даний момент все активніше завойовує мобільний сегмент ринку послуг.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора