Матеріали для оббивки кутових диванів

  • Переглядів: 332

Кутові дивани все більше користуються попитом серед покупців завдяки функціональності, практичності і комфорту. При виборі моделі рекомендується звертати увагу не тільки на вартість і зовнішній вигляд, але і матеріал оббивки, каркаса і механізм розкладки. Кутові дивани в Тернополі представлені в широкому розмаїтті, так що кожен покупець зможе підібрати підходящу модель.

Матеріали для оббивки кутових диванів

При виборі матеріалу для оббивки дивана слід звертати увагу на якість, ціну і зносостійкість. Виробники використовують для оббивки м'яких меблів такі популярні види матеріалів, а саме:

• шеніл і рогожка;

• велюр і флок;

• натуральна і штучна шкіра;

• гобелен і жаккард;

• бавовна і арпатек.

Якісні дивани углові можна обрати на сайті https://www.lisma.com.ua/product-category/kutovi-divani/, де представлен великий вибір сучасних моделей. До складу шенілу входить бавовна і синтетичні нитки в рівних пропорціях. Особлива технологія переплетення дозволяє отримати якісний матеріал для оббивки м'яких меблів, в тому числі і диванів, для якого характерна відсутність розтягування, міцність і довговічність.

Для рогожки характерна однорідна фактура і однотонний колір, пружність і товсте переплетення ниток, такий матеріал добре зберігає форму і первинний якісний вигляд. Велюр приємний і м'який на дотик, а для оббивки диванів застосовується матеріал на основі бавовни і вовни.

Одним з найдоступніших за вартістю матеріалів є флок, у складі якого поліестер і бавовна. Він характеризується простим доглядом, водовідштовхувальними властивостями, екологічністю, щільністю і хорошою світлопропускною здатністю. Натуральний гобелен представлений великим вибором кольорів і фактур, це практична, довговічна і пластична тканина, яка чудово підходить для оббивки м'яких меблів.

Для жаккарда властиво оригінальне переплетення поздовжніх і поперечних ниток, що дозволяє отримати складний орнамент. Це дорогий матеріал, для якого характерна міцність, тривалий термін служби і стильний зовнішній вигляд. До головних переваг натуральної шкіри відноситься багатий зовнішній вигляд, висока якість, довговічність і статусність.

Застосування сучасних технологій дозволило створити якісну екошкіру, яка за експлуатаційними характеристиками не поступається натуральній. Такий матеріал не вбирає сторонні неприємні запахи, простий у догляді і часто використовується для офісних моделей.

Арпатек є однією з різновидів штучної шкіри, відрізняється стійкістю до вигорання, високою міцністю на розрив і довговічністю. Бавовна – натуральна тканина, яку попередньо фарбують. Недоліком є нетривалий термін служби, тому краще використовувати зручні і практичні знімні чохли.

Вибираючи тканину для оббивки дивана, необхідно враховувати місце установки, цільове призначення та інтенсивність застосування. Для дитячої кімнати краще вибирати натуральні тканини, а для офісів та громадських місць зносостійкі, міцні і довговічні матеріали.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора