Масляні фільтри для спецтехніки: види, як підібрати

  • Переглядів: 371

Більшість сучасних магазинів запчастин для спецтехніки і сільгосптехніки пропонують своїм клієнтам численний вибір масляних фільтрів для спеціалізованої техніки. Вироби відрізняються своїми габаритними розмірами, ціною. Однак варто пам'ятати, що між усіма видами виробів є одна важлива особливість. Вона полягає в тому, що працездатність без масляних фільтрів суттєво скорочується, також скорочується і термін служби техніки. Саме тому вкрай важливо правильно підібрати фільтр масляний.

Однак перед тим, як підібрати масляный фильтр, слід ознайомитися з будовою масляного фільтра, а також зі списком завдань, які виконує цей компонент.

Безпосередньо сам фільтр для очищення масла має просте, але ефективний пристрій. Конструкція масляного фільтра представлена такими компонентами, як:

  • ущільнювач;
  • протидії поворотний клапанний механізм;
  • дотискати пружина;
  • прокладка, що виконує фільтрацію.

Всі складові елементи пристрою масляного фільтра «упаковуються» в міцний корпус.

За своїми характеристиками, засіб, яке використовується в спеціалізованій техніці, має вигляд компонента, що виконує певний ряд завдань. Однією з них є очищення масла від домішок і різних частинок, що потрапляють в суміш з навколишнього середовища. Такими речовинами може бути пил, бруд, вода.

Іншими словами, засіб для фільтрації масла сприяє уповільненню конвертації в абразивну суміш. Остання вкрай негативно впливає на працездатність і цілісність складових частин мотора. Зокрема, під удар потрапляють різні компоненти мотора, які безпосередньо контактують з рідиною.

У засобі очищувальну функцію виконує компонент, який в народі називається «шторкою». Цей компонент представлений товстим шаром паперу. Вона виконує роль фільтра. Також папір виробляється з волокон синтетичного походження. Нерідко у виробництві такого паперу використовують целюлозу, скляні волокна.

Окремо варто звернути увагу на те, що фільтруючий компонент просочується розчином з фенолформальдегідних смол. За рахунок цього, суттєво збільшується показник жорсткості і механічної міцності фільтрувального паперу. Завдяки наявності просоченої фільтруючого паперу, пристрій - олійною фільтр здійснює свої завдання з максимальною ефективністю.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора