Mail.ru допоможе вибрати авто

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 981

Вибрати автомобіль - це не проблема! Але до цього питання треба підійти серйозно. У світі існує багато марок і моделей автомобілів. Всі такі різні: є дорогі й дешеві, є економ клас і є люкс, зрештою, є малолітражки, а є обсяги самої великої потужності.

І так, на чому ж нам зупинитися? До того не за горами наше улюблене свято - Новий Рік. Хтось хоче зробити сам собі подарунок, а хтось дружині, а в деяких випадках, не побоюся цього слова, - тещі. Так складно визначитися з вибором.

На допомогу приходить інтернет. Як свідчить статистика про продажі автомобілів в передноворічний час - росіяни стоять на першому місці. Пройти повз цього факту не змогли співробітники Mail.ru, - вирішивши допомогти любителям автомобільних покупок, вони створили унікальний блок, який допоможе вибрати автомобілі по необхідних запитам і характеристикам.

Новий сервіс зможе задовольнити бажання користувача в найкоротші терміни і видати інформацію про виробників в повному обсязі. Також, на першій сторінці будуть видні ціни на автомобілі. При стандартному наборі пошуковик буде видавати ціни регіону реєстрації користувача. Ну, а якщо ви хочете подивитися на ціни інших регіонів - вбивайте в пошук і все у ваших руках.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора