МТС розгорне власну інфраструктуру стандарту 4G

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1690

Як повідомляє авторитетне видання Ведомости, один з найбільших російських операторів стільникового зв'язку планує створити власну мережу бездротового зв'язку 4 покоління. МТС оголосила тендер, в рамках якого планується закупівля обладнання для створення мереж стандарту LTE. Повідомляється, що в тендері візьмуть участь Alcatel-Lucent, ZTE, Nokia Siemens Networks, Ericsson і Huawei.

Видання посилається на інформовані джерела серед передбачуваних учасників тендеру. Відомо, що компанія МТС має намір витратити на закупівлю обладнання для 4g-інфраструктури не менше 120 млн. доларів. З переможцем або переможцями тендеру будуть укладені договори на поставку необхідного обладнання протягом 3-х років.

Нагадаємо, що 1 вересня поточного року в Москві вже була запущена мережа МТС, що працює за стандартом LTE. Характерною особливістю цієї інфраструктури є технологія TDD, яка передбачає передачу і прийом даних в одному частотному діапазоні. А ось загальноросійську 4G-мережу компанія буде будувати за технологією FDD. Вона більш поширена, і передбачає передачу і прийом даних по двох окремих смугах частот.

Частоти для своїх мереж LTE компанія отримала, вигравши спеціальний конкурс влітку поточного року. Його умовами передбачено щорічні інвестиції в розвиток бездротових мереж 4-го покоління в розмірі 470 млн. доларів. Крім МТС, свій діапазон частот для розвитку LTE-інфраструктури отримали Мегафон, Вимпелком і Ростелеком.

Друзі сайту: декор студія інтер"єрного скла пропонує изготовление витражей за найкращими цінами. Ви обов"язково залишитесь задоволеним якістю наданих послуг. Прикрасьте вітражами свій ресторан чи приватний інтер"єр.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора