Легендарна стратегія Homeworld може отримати продовження

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1396

Ігрова студія teamPixel планує придбати у THQ права на франшизу Homeworld. При цьому розробники звернулися до геймерів - на сайті Indiegogo вже почалася кампанія по збору коштів. Цікаво, що в teamPixel поки не знають, у скільки їм обійдеться викуп Homeworld - права на серіал будуть продані в аукціонному режимі. Повідомляється, що в разі успіху teamPixel видасть оригінальну версію гри через сервіси GoG і Steam.

В даний час йде розробка Homeworld Touch, призначеної для девайсів з тачскріном. Також teamPixel озвучила плани щодо третьої частини Homeworld. Крім того, геймерів запевнили - якщо права на франшизу купити не вдасться, зібрані гроші повернуть усім учасникам збору коштів. Нагадаємо, що оригінальна Homeworld була представлена ​​в 1999 році. Проект швидко заслужив звання культової. Через рік вийшла Homeworld: Cataclysm, а в 2003 році відбувся реліз сиквелу під назвою Homeworld 2.

Космічні стратегії цієї серії є дітищем студії Relic, що раніше належала THQ. В даний час ця студія є власністю Sega. При цьому права на гру компанія купувати не стала, і teamPixel прийняли рішення продовжити життя колись популярному ігровому серіалу.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити кредити для бізнесу в Україні на вигідних умовах!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора