Лави «Однокласників» рідшають

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1508

Користувачі соціальної мережі все частіше віддають перевагу сервісам мікроблогів, «добровільно» відмовляючись від достатку інформації. Компанія Synovate Comcon провела дослідження, метою якого було виявити аудиторія якої соціальної мережі максимально скоротилася за останні кілька років. Результати проведеного дослідження беззастережно вказали на соціальну мережу «Mail.ru».

Якщо ще в 2011 році кожен четвертий Internet-користувач належав до «Мій світ», то через рік цей показник скоротився практично на 8%. Позитивною динамікою можуть похвалитися хіба що «Однокласники» та Facebook, і проте аудиторія цих соціальних мереж не настільки велика, як це було раніше. Аудиторія «Вконтакте» хоч і незначно, але за останній рік все ж скоротилася. Чого не можна сказати про мікроблоги, число шанувальників яких зростає в геометричній прогресії.

Більшою мірою чудова статистична динаміка - це заслуга Twitter. При такому розмаїтті тенденцій, тільки Живий Журнал утримує стабільні показники. Слід також зазначити, що зростання і зменшення популярності соцмереж різниться територіально. Наприклад, переважна аудиторія ЖЖ - це москвичі, а «Однокласників» більшою мірою віддають перевагу жителі провінційних містечок.

Навряд найближчим часом соціальні мережі будуть відчувати хоч якусь нестачу користувачів, адже даний спосіб комунікації і досі залишається найпопулярнішим.

Друзі сайту: можливо вам потрібні послуги компании по уборке квартир, яка допоможе якісно та швидко прибрати у вашій квартирі чи в офісі вашої компанії за доволі низькими цінами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора