Користувачі «Яндекс.Пошти» будуть отримувати смс-повідомлення про вхідні листи

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2023

Тепер користувачі поштових скриньок на Яндексі зможуть отримувати безкоштовні смс-повідомлення про надходження вхідних листів. Ця функція з'явилася на сервісі зовсім недавно. Вона буде корисна в умовах відсутності доступу до мережі інтернет. Інформація стане приходити у формі посилання, по якій лист доступний для читання.

Щоб прочитати, вийти в мережу все ж буде потрібно, але використання пароля та логіна від Яндекс-пошти буде необов'язковим. Щоб активувати функцію смс-повідомлень, достатньо при відправці електронного листа вказати номер стільникового телефону одержувача і поставити галочку в графі «відправити адресату SMS-повідомлення після відправлення листа». Про можливість блокування одержувачем смс-повідомлень про вхідні листи в прес-релізі компанії Яндекс інформації немає.

В даний час електронна пошта на Яндексі займає друге місце в російському інтернеті, поступаючись за своєю величиною тільки Mail.Ru. На третьому місці стоїть поштовий сервіс Рамблера, а на четвертому - Google. «Яндекс-Пошта» постійно вдосконалюється і надає нові можливості для своїх користувачів в прагненні скласти серйозну конкуренцію аналогічним російськомовним сервісам.

Друзі сайту: дізнайтесь більше про імпорт та експорт сільськогосподарської продукції на сайті http://orexim.com.ua/ та про компанії, що цим займаються.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора