Користувачі Windows 7 отримають старий пакет оновлень

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1440

В офіційному блозі Microsoft йдеться про те, що компанія розішле пакет оновлень 1 (Service Pack 1, SP1) всім користувачам операційної системою Windows 7, які ще його не встановили. Починаючи з 19 березня через "Центр оновлення Windows» здійснюватиметься розсилка даного пакету оновлень. І в тому випадку якщо користувач підключив автоматичні оновлення, пакет програм встановиться самостійно. Виходячи з цього, Microsoft радить забезпечити необхідний простір для пакету на диску.

Поширення пакету оновлень пов'язано з тим, що закінчується термін підтримки Windows 7 RTM (9 квітня 2013), яка є самою першою комерційною версією Windows 7. Ті користувачі, які встановили SP1, будуть мати можливість отримувати оновлення до зими 2015 року. Оновлення SP1 з'явилися взимку 2011, в їх пакет входять виправлення помилок, які були виявлені в операційній системі, а також «заплатки», які з'явилися в момент виходу Windows 7. Microsoft створила 3 пакети оновлень для Windows XP і 2 для Windows Vista. Що ж до Windows 7, то компанія вирішила, що одного пакету оновлень буде достатньо.

Це й досить логічно, адже Windows 7 це наразі найбільш вдала операційна система Microsoft. При наявних спробах просунути Windows 8, компанія нараі немає явних успіхів у цьому, в основному через те, що нова операційна система кардинально змінила свій вигляд і багато користувачів жаліються на її складність.

Друзі сайту: вам може знадобитися якісна та швидка заправка автокондиционеров в уфе, яку в можете замовити за низькими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора