Корисні поради щодо вибору світлодіодних ламп

  • Переглядів: 366

На сьогоднішній день світлодіодні лампи користуються чималою популярністю. Проте вибрати їх буває досить складно. Причиною тому є значний асортимент даної продукції. На що варто звертати увагу і як зробити правильний вибір?

Основні рекомендації

Найважливішим критерієм є світловий потік лампи від galaxy-store.net/164-klassicheskie-svetodiodnye-le. Основною перевагою вважається мінімальне споживання електричної енергії та значний світловий потік. Ось тільки не варто забувати про стандартну характеристику лампочок розжарювання - потужність. Вона не є показником світлового потоку. Потужність визначає лише обсяг енергії, що витрачається. У лампочках розжарювання є безпосередня залежність між витрачається електроенергією і світловим потоком. У світлодіодних пристроях подібна залежність відсутня. Такі лампи характеризуються потоком, який вимірюється не в ватах, а в люменах. Саме цей показник і варто враховувати перед покупкою. Кожен може по посиланню подивитися різні світлодіодні гірлянди та при необхідності їх придбати.

Наступним критерієм є можливість управління яскравістю.

Важливе значення має і дизайн. Підвищена увага варто приділяти цоколю лампи. Важливо, щоб він був надійно укріплений і не хитався. Перед покупкою обов'язково перевірте, чи відповідає маркування цоколя значенням, зазначеним на патроні. Потужні світлодіодні пристрої володіють великим радіатором. Сучасні якісні радіатори створюються з наступних матеріалів:

1. Графіт. 2. Кераміка. 3. Алюміній.

У більшості випадків, їх закривають за допомогою термопластика. Не варто замовляти складальні вироби. Вони вважаються дуже довговічними і надійними. За світовими стандартами радіатор може нагріватися в межах від 55 до 65 градусів.

Тривалість експлуатації світлодіодних ламп становить від 20 до 50 тисяч годин. Однак потрібно розуміти, що це ідеал. Домогтися його на практиці навряд чи вдасться. Найчастіше, термін роботи лампи буде залежати від якості вихідних деталей, а також особливостей їх складання. Наприклад, низькоякісна продукція з Китаю виходить з ладу приблизно через 6-10 місяців. Однак її вартість є порівняно низькою, що дозволяє трохи компенсувати нетривалість їх роботи.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора