Контекст не зможе замінити SEO

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 834

У липні минулого року компанія Google оголосила дані з досліджень генерується пошукової реклами. Результати на той момент показали, що 89% трафіку реклами ніяк не можна замінити кліками з органічної видачі, навіть в тому випадку, якщо буде припинена вся діяльність рекламної компанії.

Вас може зацікавити регистрация интеллектуальной собственности, яку можуть для вас здійснити за доступними цінами!

Через рік, був опублікований ще один апдейт з даного дослідження, де вже взяло участь набагато більша кількість людей, що працюють в сфері реклами, а також було проаналізовано більше число сценаріїв. Цього разу результати показали, що позитивний вплив контекстовимі реклами на трафік практично за цей минулий рік не змінилося. Дані проведеного апдейта розповідають про загальну кількість кліків, що знижуються на 85% після припинення рекламної діяльності, хоча органічний трафік при цьому трохи зростає, але цього все одно не вистачає для покриття платних кліків.

Дослідження також виявили, що при зниженні грошових вливань рекламною компанією сумарна кількість кліків знижується на 80%. Але є у всього цього і зворотний зв'язок, після повної відсутності реклами, якщо її почати купувати, рівень кліків зросте на 79%.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора