Новий інтернет-пошуковик від французів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1433

Сенсаційною новиною стало те, що з'явився французький інтернет-пошуковик Qwant. А точніше, сенсація - те, які цілі накладають на нього творці: стати конкурентом і витіснити зі світового інтернет-простору лідируючий Google.

Друзі сайту: якщо ви бажаєте зекономити і при цьому придбати якісну річ, тоді вам потрібно віддати перевагу этому смартфону від китайського виробника Huawei, адже саме цей виробник випускає потужні телефони з відмінними камерами та процесорами і за доступними цінами!

З якою стратегією розвитку творці пошукача Qwant хочуть вийти на міжнародний ринок, сьогодні не відомо, але, також як і у решти пошукачів, існування проекту буде підтримуватися за рахунок розміщення реклами. Бета-версія пошукача Qwant представлена ​​на 15 мовах, а результати пошуку в інтернеті, новинах, інтернет-магазинах, соціальних мережах і галузях знань виводяться на одній сторінці.

Безсумнівно, цінний і цікавий він пошуком по соцмережах, який розташовується в окремому блоці. В цілому це не новинка, адже в Yandex вже давно вбудований пошук в блогах, але в Qwant заявили пошук в Google+, Facebook і Twitter.

Високі амбіції і бажання витіснити Google - це добре, але основна характеристика - якість пошуку. А це залишає бажати кращого. Нікуди не годиться релевантність, трапляються перебої в графі знань, в результатах запиту вперто не хоче з'являтися Facebook, в пошуку по інтернет-магазинах трапляються непередбачувані результати: за запитом «ялинка» видає навушники.

Другим важливим питанням є актуальні дані. Нічого невідомо про кількість серверів проекту, від яких залежить швидкість роботи проекту. Поки малоймовірно уявити, що Qwant потіснить Google. Хоча на користь нового пошукача можуть зіграти протиріччя між Google і антимонопольним комітетом ЄС, і скарги, які висувають Google французькі ЗМІ. Але на даний момент, 90% населення Франції віддають перевагу Google.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора