Дослідження компанії Google і Nielsen

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 819

Компанія Google спільно з компанією Nielsen здійснили дослідження, темою якої стало: «Вплив мобільного пошуку на конверсію». Мета даного дослідження полягала в тому, щоб створити спеціальний додаток для стільникових телефонів, що дозволяє реєструвати всі дії користувачів в інтернеті.

Друзі сайту: вас може зацікавити швидка та ефективна утилизация люминесцентных ламп, а також інформація про те, де здійснити таку утилізацію і в скільки це обійдеться.

Результати дослідження виявилися досить несподіваними. Було виявлено, що чверть конверсій здійснюється протягом шістдесяти хвилин. Це викликано тим, що починаючи здійснювати пошук, користувач уже націлений в майбутньому зробити придбання того чи іншого бажаного товару (послуги). При цьому слід також зазначити, що в сорока п'ять відсотках випадків мобільний пошук дає можливість користувачу прийняти рішення про вчинення покупці.

Такі цілі переслідують і майбутні покупці, заходячи в offline магазин, що дає певні переваги для маркетолога, який при грамотному підході до створення рекламної акції змусить клієнта зробити покупку. До того ж, як показали результати дослідження, «роль мобільного пошуку неухильно росте вгору, і користувачі в сімдесяти семи відсотках випадків віддають перевагу саме йому, ніж походу по магазину».

За статистикою в середньому, кожна дія користувача мобільного пошуку сприяють до здійснення ще двох додаткових. Крім того, мобільному пошуку характерно мультиканальна конверсія, завдяки якій маркетолог зможе визначити ключовий тип свого споживача і на основі цього здійснювати з ним взаємодію.

Так само було встановлено, що на процес покупок в значній мірі впливають час доби і місце знаходження при зверненні до мобільного пошуку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора