Кому потрібна вентиляція і як її вибрати

  • Переглядів: 561

Вентиляція - постійний і контрольований повітрообмін в нормативних кількостях. Простіше кажучи, це процес оновлення повітря у вашому будинку або квартирі: в житлові приміщення надходить очищене повітря, а з кухні, санвузлів і передпокої видаляється «брудний».

Чому вентиляція життєво необхідна?

Разом зі свіжим повітрям в будинок надходить кисень, який життєво необхідний будь-якій людині. При недостатньому його кількості можуть виникати головні болі та інші недуги. Навіть якщо будинок або квартира знаходяться біля парку або масиву лісу, де багато рослинності і дерев, вони не сильно вплинуть на вентиляцію в приміщеннях. Таке розташування є лише плюсом.

При правильній роботі системи вентиляції свіже повітря витісняє застояне, а разом з ним зникають запахи з кухні, пил, і частки побутової хімії. Хороша вентиляція запобігає появі вогкості, а значить, грибка і цвілі не зіпсує життя своєю присутністю.

Разом зі свіжим повітрям в будинок надходить кисень. При недостатньому його кількості можуть виникати головні болі та інші недуги.

Свіже повітря витісняє застояне. А разом з ним зникають запахи з кухні, пил, і частки побутової хімії.

Хороша примусова вентиляція для приміщення від https://www.kievkomfort.com.ua запобігає вогкості, а значить, грибок і пліснява не будуть з'являтися.

Якою буває вентиляція?

Природна - працює на фізичні властивості повітря, простіше кажучи, різниця тиску зовні і всередині будинку здійснює повітрообмін. Холодне повітря, що надходить з вікон, дверей або під час простого провітрювання, витісняє теплий в вентканали на кухні та інших приміщеннях. Штучна - система примусового нагнітання і відведення повітря. Такий вид вентиляції більш ефективний, оскільки надходить повітря може бути очищений від пилу, відрегульовані температура і вологість.

Природна - працює на фізичні властивості повітря. Холодне повітря, що надходить з вікон, витісняє теплий в вентканал.

Штучна - система примусового нагнітання і відведення повітря.

Навіщо потрібна штучна вентиляція, якщо є природна?

Часто в багатоквартирних будинках, особливо старих, вентиляційний канал не справляється зі своїм завданням. Попросту немає потрібної тяги, щоб вигнати старий повітря.

Ваш будинок розташований біля дороги або в несприятливому районі з безліччю виробництв. В такому випадку настійно рекомендується очищати повітря.

До того ж склопакети взагалі не пропускають повітря. Якщо забувати ставити їх в режим провітрювання, свіже повітря довгий час не буде надходити в приміщення.

В санвузлах більше 5 м.кв. в будь-якому випадку доведеться встановити примусову вентиляцію, щоб в приміщенні гарантовано було сухо. У каркасних будинках із застосуванням гідро- і пароізоляційних мембран і в будинках з СИП-панелей без припливно-витяжної системи практично неможливо створити комфортні умови для життя, тому що будинок повністю запечатується і не дихає.

Що ще робить штучна вентиляція? Вентиляційні системи можуть бути додатковими функціями фільтрації, підігріву, зволоження, осушення або знезараження повітря.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора