Компанією Cyanogen зацікавилися великі гравці

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1046

Голий Андроїд зараз можна зустріти на дуже обмеженій кількості пристроїв, перш за все - це Nexus і Motorola (там залишилося максимум від того самого Нексуса, плюс до цього додаткові додатки від виробника). Все інше, що ми бачимо на ринку - розробки різних компаній, у Samsung, Sony, LG і будь-якого іншого, навіть невеликого виробника мається свій оболонка для операційної системи.

Іноді це йде в плюс - якщо все красиво, добре працює і подобається користувачам, яскравий приклад - Китайська компанія Xiaomi з їх MIUI. Дана оболонка навіть портується на інші популярні моделі від сторонніх виробників, так як люди хочуть використовувати MIUI на своїх смартфонах від Samsung, LG.

Компанія Cyanogen робить прошивку для Android, єдину, але для різних пристроїв. Там є свої плюси і мінуси, в останні роки популярність CyanogenMod (саме таку назву носить прошивка) зростає. З чуток стало відомо, що з представником Cyanogen розмовляли кілька представників з інших великих компаній - Yahoo, Amazon і навіть Microsoft. Можливо, незабаром Cyanogen перейде під крило якогось IT-гіганта, чим це обернеться для самого продукту залишається невідомим.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора