Клієнти Ощадбанку отримають можливість управляти вкладами онлайн

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1316

Тепер клієнти Північно-Західного підрозділу Ощадбанку Росії зможуть здійснювати відкриття вкладів безпосередньо через систему «Сбербанк-онлайн». Для цього їм потрібно укласти універсальний договір банківського обслуговування - УДБО. Дана інформація надійшла з прес-служби Псковської філії банку.

Друзі сайту: якщо ви гість, чи мешканець міста Вінниця, то вас можуть зацікавити лікарні Вінниці, які виводяться у певному списку та пропонують свої медичні послуги громадянам. Знайдіть лікарню, в якій ви зможете знайти висококваліфікованих фахівців та доступні ціни.

Безпосередньо на сайті www.sberbank.ru клієнти банку через свій особистий кабінет будуть відкривати такі чотири види вкладів: «Ощадний рахунок», «Зберігай Онлайн», «Керуй Онлайн» і «Поповнюй Онлайн». Перший і наступний внески можна буде здійснювати безпосередньо з банківської карти, самостійно обравши термін вкладу. За відкритим через інтернет вкладами будуть пропонуватися більш високі процентні ставки.

Ще однією їхньою перевагою стане можливість відкриття в будь-який час і вільного управління, незалежно від місця знаходження клієнта. Мінімальний внесок за вкладами «Зберігай-онлайн» і «Поповнюй-онлайн» складе одну тисячу рублів або 100 доларів США, або 100 євро; «Керуй-онлайн» - 30 тисяч рублів або 1 000 доларів США, або 1 000 євро. Термін вкладу «Зберігай-онлайн» - від одного місяця, «Керуй-онлайн» - від трьох місяців.

Варто відмітити, що це перша спроба взаємодіяти банків з громадянами у такий спосіб та приймати вклади через всесвітню мережу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора