Interflora в полі зору компанії Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 989

Сайт Interflora потрапив під обстріл компанії Google через куплених посилань. Нещодавно компанія Google жорстко покарала одну з найстаріших мереж доставки квітів Interflora, розташовану у Великобританії. Така політика з боку відомої пошукової системи небезпідставна, оскільки Interflora нечесно накопичувала кількість посилань. Раніше в пошуковій видачі Interflora стояла першою, а тепер для того, щоб знайти її, необхідно буде попрацювати. Відтепер пошук в Інтернеті сайту interflora.co.uk буде досить складним, оскільки ключові запити [flower delivery], [flowers online], [flowers] тепер недієві.

Друзі сайту: на сторінці www.redbull.com/ua/uk/discover ви можете дізнатися більше про події, які відбулися безпосередньо за підтримки Red Bull!

Представники компанії-гіганта відмовилися коментувати ситуацію, що склалася з мережею доставки квітів. Варто відзначити, що відмова від коментарів компанії вельми підозріла, оскільки свого часу відомий пошуковик порахував непотрібним застосування санкцій по відношенню до Overstock, Forbes і JC Penney, які, в свою чергу, порушили політику Google.

Додатково до всього стало відомо, що співробітники мережі доставки квітів всіляко намагалися позбавити себе від потенційно небезпечних посилань. Interflora займалася покупкою посилань в блогах, на сайтах і сторінках соцмереж. На даних ресурсах розміщувалася фотографія букета, який надсилався компанією безкоштовно. Крім того, запис відкликання, розміщений поруч з букетом квітів, містив в собі посилання на сайт Interflora. Власне кажучи, за такою схемою мережа розповсюдження квітів накопичувала кількість посилань. Відділ оптимізаторів компанії в найкоротші терміни відреагував, розіславши при цьому прохання прибрати посилання зі сторінок, що натякає на нечесність фірми.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора