У Києві пройшла SEO-конференція

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 911

У Києві відбулася велика конференція з тематики пошукової оптимізації та просування в мережі. У заході взяли участь провідні фахівці SEO-індустрії. Були розкриті теми аналітики, контекстної реклами та роботи з пошукачами. Вперше була порушена сфера копірайтингу.

У своїй доповіді представник компанії Promodo Роман Добрановскій відзначив важливість контексту для успішного входження в top-10. Також він підкреслив, що значимість посилань в цьому сенсі сильно перебільшена. Він порекомендував працювати з внутрішньою структурою сайту, використовувати посадочні сторінки, дозволяти відвідувачам коментувати контент і публікувати свіжі огляди.

Цікавим стала доповідь Михайла Сливинського (Wikimart). Він розкривав особливості web-аналітики, підкреслюючи важливість дослідження дій і вимірювань. Михайло поінформував про те, що понад 50% запитів на Яндексі відносяться до категорії низькочастотних, а конверсія слова «купити» перевищує показник слова «ціна». Знаючи такі дрібниці, можна перетворити сайт в джерело цінної для пошукача і відвідувача інформації. І функція аналітики - виявляти ці нюанси.

Вас можуть зацікавити якісні viessmann газовые котлы отопления, які ви можете придбати за доступними цінами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора