Як вибрати садовий інвентар?

  • Переглядів: 551

Садовий інвентар необхідно вибирати грамотно. Здавалося б, що складного в тому, щоб вибрати лопату або ножиці, однак нюанси є.

В першу чергу, поговоримо про багнетною лопаті. Без неї не обійтися жодному садівникові. З цим інструментом знаком будь-який початківець. Лезо багнетної лопати може бути круглим або прямокутним. Округле лезо більш обтічне, і тому таку лопату зручніше застосовувати на твердому грунті і при викопуванні, а з прямим лезом зручніше навантажувати грунтом візок або відро або копати пухкий грунт. Крім того, другий тип лопати більш місткий. Лопату потрібно шукати зі сталі, але треба враховувати, що, якщо сталь нержавіюча, то така лопата швидше піддається зносу і гнеться при викопуванні твердого грунту. Лопати з алюмінію - взагалі варіант сумнівний. Є лопати з титану - це найміцніші садові інструменти від "cylinder.com.ua", але такі лопати дуже дорогі, зате вони не гнуться, не іржавіють і бувають незвичайної форми.

Вам знадобиться підбірна лопата, таку лопату складно замінити чимось іншим, оскільки вона нагадує ківш, нею зручно пересипати пісок, гравій, грунт.

Граблі з жорсткими зубами допоможуть вам обробити великі площі, вони бувають різних розмірів, адже вам знадобиться рихлити землю ще й на грядках, де великі граблі недоречні. Придбайте і граблі з м'якими зубами, такими граблями куди зручніше згрібати палую листя або дрібну скошену траву.

Іноді копати зручніше вилами, вони не обов'язкові, але можуть бути зручніше, ніж лопата.

Серед інших інструментів для саду вам знадобиться секатор. В осінню пору найкорисніший інструмент. Секатор з посилюючим храповиком не варто купувати взагалі. Товсті гілки простіше відпилювати, ніж відкушувати, а дрібні відріже і звичайний секатор. Секатор - єдиний інструмент, який чим дорожче коштує, тим краще працює. Секатор повинен бути з хорошої сталі, а ручки його повинні бути зі спеціальними пристосуваннями, що підсилюють тертя. Чи не ріжте секатором все підряд, прибережіть його для гілок дерев. Для більшості робіт сезонного характеру візьміть простий секатор, дорогим користуйтеся тільки при складних роботах.

Садова пила потрібна тим, хто буде використовувати її регулярно, в садової пилі немає розводки, і при пилянні виходить рівний зріз. Якщо ви тримаєте тварин, то придбайте косу, при покупці якої необхідно звертати увагу на якість сталі, проте останнім часом коса все рідше пригождается, частіше набувають газонокосарку.

Ну, і, нарешті, сапа. Цей невеликий інструмент не замінить ніщо. Найкраще мати дві сапи: широку і вузьку для різних типів грядок.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора