Apple допустила ряд неточностей в додатку Карти для нової платформи iOS 6

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1623

За даними видання The Irish Times, в новому додатку для чергової версії iOS була виявлена ​​серйозна неточність. Повідомляється, що Airfield Park (парк Ейрфілд) в Дубліні був відзначений на карті знаком аеродрому. На території Airfield Park розташовуються сади, кафе і ферма. Однак в додатку Apple парк обведений фіолетовим кольором і доповнений значком літака.

Очевидно, при складанні карт було неправильно інтерпретована назва парку, яка в перекладі й означає аеродром. Варто відзначити, що в попередніх версіях операційної системи iOS були використані карти від пошукової системи Google, причому подібної плутанини в них помічено не було. Irish Independent повідомляє, що Алан Шеттер, міністр юстиції Ірландії зв'язався з представниками «яблучної» компанії і попросив внести корективи. За його словами, така помилка може призвести до фатальних наслідків, якщо хтось буде введений в оману і спробує, наприклад, здійснити аварійну посадку.

Міністр заявив, що парк варто позначити значком з квіткою, коровою або козою. Не обійшлося і без курйозу - представники Дублінського аеропорту в офіційному мікроблозі заявили: «Ні, ми не переїхали на південь від ...». Варто відзначити, що це зовсім не єдина неточність, виявлена ​​на картах від Apple. Приміром, Тверську вулицю в Москві фахівці компанії назвали вулицею Горького, хоча її перейменували ще 22 роки тому.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора