Іноземні туристи в Північній Кореї отримають можливість вільного виходу в інтернет

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1556

Світові ЗМІ повідомили про те, що тепер приїжджаючим до Північної Кореї іноземним туристам не потрібно залишати мобільні телефони на митниці при перетині кордону. Влада країни дозволили їм дзвонити через корейських операторів зв'язку за умови присвоєння телефону спеціального номера для ідентифікації. Не минуло й двох місяців з моменту опублікування цієї новини, як агентство Ассошіейтед Прес інформує про нове послаблення для туристів.

Вже навесні іноземці в Північній Кореї зможуть виходити в інтернет через мобільних операторів, при цьому громадянам країни така послуга не надається. Роботу мережі 3G вже з 1 березня почне забезпечувати єгипетсько-корейська компанія Koryolink. В даний час 1,8 млн. північнокорейських громадян використовують мобільний зв'язок для телефонних дзвінків і для пересилки смс-повідомлень всередині країни. Можливість дзвонити за кордон через стільникових операторів їм недоступна, а вихід в інтернет надається з серйозними обмеженнями.

У Північній Кореї існує сувора цензура виходу в інтернет. Вільний доступ в нього мають тільки студенти трьох навчальних закладів - Університету ім. Кім Ір Сена, Університету науки і технологій ім. Кім Чхека і Пхеньянський університету науки і технологій.

Друзі сайту: ви можете оформити спальни киев за найвишуканішими смаками та за низькими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора