IPO Facebook відбудеться в травні

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1891

У виданні WallStreet Journal була опублікована інформація про те, що в даний час точна дата IPO найбільшої в світі соціальної мережі Facebook залежить виключно від того, яке рішення прийме Комісія з цінних паперів і бірж, але вже немає ніяких сумнівів, що первинне розміщення акцій відбудеться в травні поточного року.

Заявка на проведення IPO була подана Facebook минулого місяця. У ній озвучена сума в 5 млрд. доларів, яка говорить про те, що прийдешнє первинне розміщення акцій стане найбільшим в історії світового інтернет-бізнесу. Експерти не виключають можливості подвоєння цієї цифри. Будучи безперечним лідером серед всіх працюючих в даний час в світі соціальних мереж, Facebook активно збільшує свої фінансові показники.

Так, минулорічний прибуток компанії виявилася на 65% більше прибутку за попередній 2010 рік та склав один мільярд доларів. Що стосується загальної виручки, то вона збільшилася на 88% і подолала позначку в 3,7 млрд. американських доларів. Немає жодних сумнівів у тому, що майбутнє в травні IPO Facebook стане однією з найбільш значимих фінансових подій в інтернет-індустрії в 2012 році.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора