Halo 4 опинилася на вершині ігрового британського чарту

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1348

Нова частина серії Halo, Halo 4 заслужила на цьому тижні титул найпопулярнішої гри в британському ігровому чарті. Таким чином, продовження легендарного футуристичного шутера від Microsoft відсунуло на другий план новинку компанії Ubisoft - екшен Assassin's Creed 3, яка займала лідируючі позиції на минулого тижня.

Тим часом, як заявляють аналітики, перший тиждень продажів проекту 343 Industries виявилася менш успішною, ніж попередні частини гри - Halo: Reach і Halo 3. Можливо, геймерів насторожили занадто вже захоплені відгуки ігрових журналістів і критиків. Не виключено, що певна частина потенційної аудиторії гри цілком могла почекати з покупкою до об'єктивних відгуків ігрового співтовариства. Отже, минулого тижня список найбільш продаваних ігор на Туманному Альбіоні знайшов наступну послідовність: У лідерах, як уже говорилося - футуристичний шутер Halo 4, за ним - 3 номерна частина екшену Assassin's Creed. Футбольний симулятор FIFA 13 - замикає трійку лідерів. На четвертому місці - сучасна реінкарнація гоночного симулятора Need for Speed: Most Wanted. У п'ятірку лідерів увійшов ще один футбольний менеджер з промовистою назвою Football Manager 2013.

Проект під назвою Skylanders Giants - на 6 місці, а відразу за ним - WWE-13. Сиквел проекту Borderlands 2 - на 8 місці. Танцювальний симулятор Just Dance 4 знаходиться на передостанній сходинці рейтингу найбільш продаваних ігор минулого тижня. Чергова гра франшизи Medal of Honor з підзаголовком - Warfighter розташувалася на останній сходинці чарту.

Друзі сайту: медицина


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора