Google звинуватили в пособництві піратам

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 758

За словами агентства The Verge, через півроку після того, як компанією Google звинуватила в піратстві сайти, що знизили її рейтинг в пошукових системах, ситуація нітрохи не змінилася, незважаючи на всі зусилля Google.

Друзі сайту: на сайті www.luxgroups.ua/ ви можете придбати справді ексклюзивні та якісні аксесуари від елітних виробників за доступними цінами!

У 2012 році Google повідомила, що вживе необхідних заходів, щоб знизити поява на перших рядках пошукових систем сайтів, що містять в собі піратський контент. Компанія RIAA цілком і повністю виступила на підтримку Google.

Однак, незважаючи на всі зусилля, піратські сайти все одно опиняються на перших позиціях пошукових систем при запиті популярних пісень і виконавців. Сайти же, що володіють авторськими правами, з'являються на перших рядках лише в половині випадків.

Якщо ситуація не зміниться, компанії доведеться піти на крайні заходи, аж до судових розглядів. У цьому випадку правопорушники будуть платити штрафи.

Компанія Google заявила, що приймає всі необхідні заходи для запобігання розповсюдженню неліцінзіонних матеріалів в мережі і появи їх на перших рядках пошукових систем. Зокрема, їй постійно проводиться фільтрація контенту на YouTube і Google Play. Google ретельно перевіряє всі сайти на предмет правообладанія.

Варто відзначити, що компанія Google вже не раз звинувачувалася у сприянні піратам. Університет в Південній Каліфорнії в 2013 році опублікував дані про те, що Google зайняла друге місце в списку розміщення реклами на ненадійних сайтах. Власники авторських прав пред'явили аналогічні оголошення Google і Bing.

Компанія продовжує вживати заходів, що обмежують поява піратської інформації в мережі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора