Google знову став рекордсменом

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 864

22 січня Google представив звіт за останній квартал 2014 року, згідно з яким доходи компанії перевищили показники за аналогічний період 2013 року на 36% і склали більше 14 млрд. доларів. 2014 став рекордним в історії інтернет гіганта і приніс Google 50 млрд.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна лента транспортерная, яку ви можете придбати за доступними цінами!

Аналітики пояснюють такий успіх тим, що пошуковик займає абсолютне монопольне становище у багатьох країн світу. Тільки в деяких країнах присутні аналогічні служби, які можуть бути конкурентами для Google на рівні країни. Зокрема в Росії це Яндекс, частка якого в пошуку і в контекстній рекламі Росії та країн СНД перевищує частку Google. Для європейського та американського же користувачів Google є єдиним майданчиком для просування послуг у вигляді контекстної реклами і Google Ads.

Приклад того, як з часом Google вдалося обійти Microsoft в сфері інтернет пошуку, а надалі і зосередити в своїх руках всі доходи від реклами, показує, що на даний момент не з'явилося досить ходовий ідеї, яка б перевершила Google. Той же самий Facebook в свій час претендував на лаври лідера інтернету, але йому цього не вдалося.

Більше того, соц мережі обнародувано Google - Google+, Orkut, Youtube і інші показали впевнене рівень залучення. Google+, наприклад, з'явився навесні 2011 року, до кінця 2012 мав вже близько 400 млн. користувачів, тоді як Facebook таке зростання продемонстрував за 5-6 років.

Інша прогресивна стаття доходу Google - це просування браузера Google Chrome, поява власної операційної системи і її установка за замовчуванням в смартфонах і планшетах багатьох відомих виробників. Завдяки цьому Google ще 4-5 років залишатиметься лідером.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора