Google запустить новий інтерфейс

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 928

У найближчі роки користувачам буде відкритий доступ в оновлену систему пошуку по зображеннях і картинкам в Google.

Вас може зацікавити цікавий сайт http://proekt-gaz.ru/, на якому ви можете дізнатись більше інформації про проектування газового забезпечення!

Сьогодні функціонуючий пошук картинок припускає, що на запит користувача у відповідь йому надається декілька картинок, повністю переглянути він може які, переміщаючись по дисплею. Для відкриття збільшеного зображення юзер повинен клікнути по ньому, щоб отримати більш масивні зображення поверх електронних сторінок, на яких знаходяться зображення.

Із застосуванням оновленого пошукового браузера користувач може переглядати збільшене зображення в середині області попереднього перегляду, що дає можливість збільшити швидкість перегляду графічних зображень і картинок, зменшити кількість необхідних кліків і прибирає від потреби згортання вікон з уже збільшеними картинками.

Google заздалегідь афішував про ймовірність зниження числа відвідувань порталів-джерел зображень, зробивши відвідувані через їх доменні назви. Також була вміщена в інтерфейс кнопка «Відвідати портал», який дає можливість отримати транзит з пошуку по зображеннях.

Отже, у новому дозволі пошуку по зображеннях користувачеві можуть застосовувати чотири інтерактивні сфери, щоб перейти на портал з цікавлять їх картинкою.

Як підкреслюють розробники і керівники компанії Google, в оновленому дозволі пошукового інтерфейсу підсумки проведених аналізів і тестів показали збільшення числа кліків і активного переходу на портали-джерела зображень.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора